Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podařilo se již získat nějaké finanční prostředky, postupně se zvětšuje náš realizační tým. Pokračují práce na majetkovém převedení budovy hospice do naší péče, zpracovává se projektová dokumentace a podnikatelský plán. Začínáme hledat vhodný personál pro naši činnost. Snažíme se velmi intenzivně spolupracovat s ostatními subjekty obdobného zaměření. Pomoc nám již přislíbila celá řada různých institucí. Nezříkáme se však žádné pomoci jak duchovní, tak i materiální nebo finanční. Jsme hluboce přesvědčeni o správnosti naší myšlenky a o nutnosti takovéto zařízení v oblasti vybudovat a provozovat.


 

Právě tento prvek života je mnoha lidem nepříjemný. Po celé lidské dějiny se totiž většinou umíralo doma, v kruhu příbuzných. Samozřejmě s výjimkou válek či jiných katastrof. Teprve v posledních padesáti letech se smrt díky pokrokům medicíny a sociální péče přenesla do lékařských a sociálních zařízení a tím se stala něčím vzdáleným, co se člověka týká pouze zprostředkovaně. Nikdo proto nechce mít neustále před očima připomínku toho, že i on jednou zemře. I když je to nepopiratelná skutečnost.

Prosíme všechny lidi dobré vůle o pomoc při realizaci výše uvedeného a předem si dovolujeme projevit upřímnou a hlubokou vděčnost za podporu jakéhokoliv druhu a rozsahu,která je pro nás zároveň povzbuzením pro další práci v naplňování hlavního poslání-pomoci starým a nemocným lidem.Srdečně Vám děkujeme za Vaše dary,které nám umožní udržet vysokou úroveň služby našim klientům.S Vaší pomocí můžeme zmírňovat jejich zdravotní a sociální obtíže a vytvářet prostředí kde jsou obklopeni pochopením a důstojnou péčí.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář